Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna im. Jana Pawła II w Suchedniowie

Katalog on-line Szukam książki - POMOC W REJESTRACJI

ZASADY KORZYSTANIA Z SYSTEMU ZAMÓWIEŃ ZASOBÓW

MIEJSKO-GMINNEJ BIBLIOTEKI PUBLICZNEJ W SUCHEDNIOWIE

1. Przyjdź i zapisz się do Biblioteki w nowym systemie. Konieczny do tego jest numer PESEL oraz adres poczty elektronicznej. Otrzymasz od nas numer karty bibliotecznej. Od tej chwili możesz korzystać z naszej wypożyczalni.

2. Księgozbiór naszej Biblioteki możesz przeglądać na stronie www.szukamksiazki.pl, w wyszukiwarce bibliotek wpisując Suchedniów lub na stronie www.bibliotekasuchedniow.pl w zakładce katalog on-line.

3. Aby móc dokonać zamówienia książki, musisz założyć konto na stronie www.szukamksiazki.pl i do tego potrzebny Ci będzie Twój numer karty bibliotecznej i adres poczty e-mail.

4. Po założeniu konta możesz dokonywać zamówień. Każde z nich będzie potwierdzone informacją zwrotną od systemu MAK+ wysłaną na adres e-mail podany przy zakładaniu karty bibliotecznej.

5. W treści wiadomości otrzymasz datę, do kiedy możesz zgłosić się po odbiór wybranej przez Ciebie książki. Po upływie tego terminu książka wróci na półkę.

W razie wątpliwości jesteśmy dostępni pod numerem tel. 882 921 568 oraz 41 25 44 985.

Katalog on-line Szukam książki - POMOC W REJESTRACJI

Rejestracja w katalogu on-line:

1.Zaznacz swoje obywatelstwo i wpisz swój PESEL

2. Wpisz swój nr karty bibliotecznej SCXXXXX, który otrzymasz w naszej bibliotece

3. Wpisz swój login

4. Wpisz swoje hasło

5. Powtórz hasło

6.Przeczytaj regulamin

7. Zatwierdź zgody

8. kliknij ZAREJESTRUJ

szukamksiazki.pl - screen

UWAGA!

Zdarza się, że od momentu rejestracji do możliwego zalogowania się na utworzonym koncie może upłynąć kilka godzin.

Związane jest to z synchronizacją systemu. Prosimy o cierpliwość.

Lista wydarzeń w miesiącu Kwiecień 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.